SVAKOM (США)

SVAKOM (США)

Компанія SVAKOM | СВАКОМ - всесвітньовідомий бренд інтелектуальних інтимних іграшок для дорослих, який був створений у 2009 році.

Засновник бренду Девід Ю вирішив створити стимулятор, який принесе гарантоване задоволення будь-якій жінці і при цьому ним буде легко користуватися. Тоді на ринку було достатньо іграшок з вібрацією, але Девід хотів, щоб його товар "прислухався" до своєї власниці та реагував на її бажання. Так, Девід почав проводити дослідження та опитування серед жінок про їх досвід з інтимними іграшками і як вони уявляють собі ідеальну стимуляцію.

Зібравши цю інформацію та надіславши її в лабораторії SVAKOM DESIGN USA LIMITED, після тривалих тестів та випробувань, було створено інтелектуальний режим. Режим, який починає стимуляцію поступово, повільно пульсує дражнячи, збуджує користувача, закликаючи поринути у світ насолоди. Поступово імпульси наростають, стають інтенсивнішими і вимогливішими, і через декілька хвилин ви опиняєтеся на вершині екстазу, а далі вам вирішувати - продовжувати використовувати інтелектуальний режим, або взяти управління у свої руки. Вибір за Вами!

Як виробник лакшері інтимних іграшок, бренд SVAKOM був удостоєний таких всесвітньовідомих нагород, як RED DOT awards (за дизайн) та IF awards від Німеччини (за дизайн), Golden Pin Design Awards від Тайвані (за дизайн). У 2015 році бренд SVAKOM отримав ще одну нагороду "Найінноваційніша компанія 2015" від Erofame, а в 2017 переміг у категорії "Найрозкішніша лінійка інтимних іграшок року" від HongKong AEE.

Бренд SVAKOM був тричі премію "Преміум секс-іграшки для жінок".

SVAKOM - всесвітньовизнаний бренд інноваційних товарів для дорослих. Його продукція продається більш ніж у 70 країнах і регіонах по всьому світу і є однією з найбільш швидкозростаючих компаній в індустрії іграшок для дорослих.