Penthouse

Penthouse

Еротична білизна Penthouse - це офіційна лінійка всесвітньо відомого однойменного журналу 18+. Penthouse випускається з 1965 року на рівні з такими гігантами, як Playboy. Це було перше і єдине видання, на сторінках якого була оголена Мадонна!

Перша колекція еротичної білизни Penthouse створена спеціально для того, щоб підкреслити вашу жіночність. Будьте індивідуальними, будьте впевненими, будьте у центрі уваги. Неважливо, у чому сьогодні ви будете одягнені і в якому настрої - кожен день буде особливим приводом, щоб одягнути цю білизну. 

У нашому бутіку є бодістокінг (fishnet), сексуальні сукні, халатики, боді, панчохи. Бренд Penthouse (Німеччина) випускає комплекти еротичної білизни (бралети, трусики), пеньюари, білизна з відкритим доступом, костюми-сітки та навіть костюми для рольових ігор – ви можете прикрасити свій вечір так, як захочете. Бренд планує випускати по 2 ексклюзивні колекції на рік.

У нас можна купити білизну Пентхаус в Україні за найкращою ціною - візьміть одразу кілька комплектів, тому що зупинитися на одному просто неможливо!

Кожна модель білизни упакована в стильну коробочку із золотим декором та листівкою - ідеально для подарунок.

Вся упаковка екологічна - бренд не використовує пластик і його можна переробити.

Penthouse - це сексуальна лінійка високоякісної та доступної еротичної білизни спеціально для кожної з вас. Стати справжньою "дівчиною Penthouse"!