Nomi Tang (Німеччина-Гонконг)

Nomi Tang (Німеччина-Гонконг)

 • Вагінальні кульки IntiMate Plus
  Вага: 83 г, 139 г
  колір: рожевий
  Nomi Tang (Німеччина)
  Артикул: 220420
  Кульки зі зміщеним центром ваги для досвідчених користувачок.
  Вага: 83,139 г.
  В наявності
  1 шт.
  Ціна: 1020 грн.
  Кількість:
  - +
  купити
 • Кліторальний вібратор
  Better than Chocolate
  колір: чорний
  Nomi Tang (Німеччина)
  Артикул: 220338
  Ідеальний для точкової і непрямої стимуляції зони клітора.
  Вбудований сенсорний слайдер i-touch для регулювання інтенсивності стимуляції.
  Попереднє замовлення
  Дата надходження:

Nomi Tang (Німеччина-Гонконг) - бренд інтимних іграшок, створений для жінок, для чоловіків і для пар, які люблять чуттєві експерименти.

У 2009 році Номі Танг (Гонконг) - ідейний натхненник бренду, і Арнд Круше - підприємець з Німеччини, досліджуючи ринок чуттєвих товарів, відзначили для себе, що практично немає таких, які відрізнялися б якістю та естетичним дизайном, не кажучи вже про високі технології.

Номі - креативна і космополітична особистість, що пристрасно досліджує мистецтво чуттєвої спокуси. Арнд - інженер-електронік, з багаторічним досвідом роботи в компаніях Sony та Siemens у департаментах досліджень та розробок. Використовуючи свої досвід, знання та підхід, і об'єднавшись у своєму починанні з Wild Design – однією з найкращих дизайнерських компаній Німеччини, був створений бренд Nomi Tang.

Колекція інтимних продуктів поєднує у собі яскравий та унікальний дизайн, ергономічність , інтуїтивне управління та безпеку, тим самим роблячи їх ідеальними подарунками для коханих або для себе.

Більшість іграшок бренду оснащені сучасною технологією управління i-touch. Це сенсорний слайдер – унікальний тип контролю швидкості та інтенсивності вібрації. Він забезпечує управління іграшкою легким та плавним рухом пальця. Таке ковзання і торкання більш чуттєве і зручне, ніж звичайне натискання кнопок.

Варто відзначити, що всі секс-іграшки Nomi Tang водонепроникні і можуть безпечно використовуватися під водою на глибині до 1 метра. Вони також майже безшумні. Ніщо не відволікатиме від задоволення, яке  - О, ТАК! – ці іграшки вміють дарувати!

Команда Nomi Tang пишається своєю упаковкою. Розкішна коробочка з внутрішньою атласною обшивкою – це гарантія "WOW"-ефекту вже при першому знайомстві з іграшкою. При бажанні коробочка може використовуватися для зберігання. А можна придбати й спеціальні сумочки, дизайн та якість яких, звичайно ж, на рівні Nomi Tang!

І не дивно, що така продумана до дрібниць продукція, отримує не лише безліч відмінних відгуків та рецензій, а й головні нагороди у сфері дизайну, залишивши багатьох конкурентів позаду.

У 2010 р. кліторальний вібратор Better than Chocolate ("Краще, ніж шоколад"), крім визнання британським Cosmopolitan, як найкращого вібратора для клітора з технологією i -touch, заробив одну з найпрестижніших світових нагород у світі дизайну – Red Dot Product Design Award (Німеччина).

У 2014 році бренд Nomi Tang отримав другий Red Dot Product Design Award (Німеччина) за свій подвійний вібратор Infiniti. А в 2016 році перший у лінійці чоловічий масажер простати Spotty був удостоєний нагороди AVN O-Award у категорії «Видатний продукт для чоловіків».

Наодинці з собою, ви точно скажете:

- Як мені подобається це задоволення… Моє задоволення!"

Ваша Nomi Tang